על המכללה   דבר הנשיא

דבר הנשיא

סטודנטים וסטודנטיות יקרים,

ברצוני לברך ולהודות לכם על החלטתכם להצטרף למכללה האקדמית הדסה בי-ם. אתם מצטרפים למשפחה חמה ומקצועית שתלווה אתכם יד ביד לאורך כל שנות הלימודים וגם לאחר מכן.

מצוינות אקדמית, יחס אישי, חיבור לשוק העבודה ומחויבות חברתית, אלו הם העקרונות שמנחים את הפעילות שלנו ובזכותם, אנו מוציאים תחת ידינו, מידי שנה, את הבוגרים והבוגרות הטובים ביותר שיש.

כפרופ' למיקרוביולוגיה, בעל ניסיון של שנים רבות בניהול חברות סטארט-אפ וחברות מובילות לביוטכנולוגיה, אני מודע לחשיבות של המצוינות כבסיס להצלחה באקדמיה ובשוק העבודה.
אנו מחויבים לליווי ויחס אישי לכל הסטודנטים שלנו. אנו מכירים כל אחד ואחת מהם באופן אישי ובשמו הפרטי ובונים לכל אחד מסלול התפתחות אישי, לצד מערך מלגות נרחב, כל זאת, תוך שימת דגש על אותה מצוינות שמובילה אותנו לאורך כל הדרך. בהקשר זה, חשוב לי לספר שהמכללה שלנו זכתה השנה, בפעם השנייה ברציפות במקום הראשון בירושלים בשביעות הרצון הכללית של הסטודנטים, ע"פ סקר " אגודת הסטודנטים הארצית".

לתפיסתנו, הלימודים הם השער שלכם לשוק העבודה, ועל כן אנו משקיעים ופועלים בכל המרץ על מנת להכין אתכם לקריירה מצליחה עם סיום התואר. בזכות המרכז לניהול קריירה שהקמנו במכללה לפני מספר שנים, אנו גאים לומר שלמעלה מ-85% מהסטודנטים שלנו עובדים במקצוע אותו למדו. המרכז מלווה את הסטודנטים ואת הבוגרים לאורך כל הדרך ומשקיע רבות בקשרים עם מעסיקים, בסדנאות ובתוכניות העשרה שמטרתן אחת: הכשרת הסטודנטים והבוגרים שלנו לקריירה מצליחה.

אנו גאים על כך שמאמצינו נושאים פרי ונמשיך לעשות הכל למען הצלחת הסטודנטים והבוגרים שלנו. "אקדמיה שחושבת אחרת" – זוהי לא סתם סיסמא. אנו עושים הכל כדי לתת לכם כלים להצלחה, זאת על מנת להפוך אתכם לבוגרים מצוינים, מובילים בתחומכם, בעלי יכולות אקדמיות וכמובן בני אדם טובים המעורבים בקהילה בה אתם חיים.

אני מאחל לך הצלחה בלימודים ובכל אשר תעשו,
פרופ' ברטולד פרידלנדר, נשיא המכללה האקדמית הדסה ירושלים

דוח הנשיא 2017 (באנגלית)

ברכת הנשיא לסטודנטים החדשים, פתיחת שנה"ל תשע"ז

דוח הנשיא 2016 (באנגלית)

 

 

אולי יעניין אותך גם...